Press "Enter" to skip to content

Nietypowe drobiazgi dla wszystkich

Im bardziej zależy nam na drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i okazać nasze uczucie. Bukiet tulipanów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, ale czasami dobrze jest wykazać się choć szczyptą inwencji.

spadochron

Autor: U.S. Pacific Air Forces
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienność i rutyna mogą zachwiać najlepszym związkiem. Jak podgrzać temperaturę w związku, dostarczyć właściwą dawkę adrenaliny, a tym samym przeżyć niesamowitą przygodę? Lot balonem okaże się idealnym pomysłem! Pozwala spoglądnąć na wszystko z zupełnie innej strony – i dosłownie i metaforycznie. Co prawda nie znajdujemy się sami w balonie, gdyż na pokładzie znajduje się doświadczony pilot, dzięki w którego obecności czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Pozostaje nam jedynie cieszyć się chwilą… Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien zadowolić i romantyczną partnerkę i żądnego wrażeń mężczyznę.

Pomysłowa sesja zdjęciowa to propozycja dla osób odważnych, zdystansowanych do siebie i skorych do małych szaleństw. Konwencja zdjęć zależy od indywidualnych gustów. Może ociekać zmysłowością, subtelnym romantyzmem lub w sposób szczególny pokazać nasze poczucie humoru. Scenografię należy ustalić z partnerem, gdyż nie każdy mężczyzna będzie czuł się komfortowo fotografowany wśród różowej pościeli. Pomysłów, aby zadowolić oboje partnerów, znajdzie się cała masa – poczynając od sesji w studiu, na łące, kończąc na naszych osobistych sekretach, miejscach pierwszych spotkań, pocałunków, dotyków.
prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla fanów wyścigów, lubiących szybką jazdę i pisk opon, odpowiednim prezentem będzie wyścig na torze gokartowym. Wrażenia gwarantowane! Pamiętajmy, by decydując się na zabranie swojej sympatii w niezwykłe miejsce, w którym będzie czekać niecodzienne przeżycie, wziąć pod uwagę czego osoba którą kochamy oczekuje, o czym marzy, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeżeli jest to osoba przebojowa i pełna temperamentu, z pewnością ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny, jakim jest wyżej wspomniany lot balonem. Dla osób ceniących relaks i spokój ducha , wskazane będą niezapomniane chwile przyjemności: masaż ciała czy kolacja przy świecach

Comments are closed.