Press "Enter" to skip to content

Co sprezentować na czterdzieste urodziny?

Czterdzieste urodziny to okrągła liczba, z której okazji ludzie często wyprawiają przyjęcia. Co można sprezentować takiej osobie? Jaki prezent na 40tkę? To pytanie zadaje sobie chyba sporo osób. Zazwyczaj wtedy z pomocą przychodzi internet. W związku z tym, że jest to wyjątkowa liczba, to często kupuje się coś wyjątkowego, co dana osoba zapamięta na dłużej.

Dużą popularnością cieszą się prezenty spersonalizowane, czyli zrobione specjalnie dla danej osoby. Można wygrawerować życzenia dla takiej osoby na jakimś szklanym upominku albo butelce drogiego alkoholu. Możemy zlecić wykonanie koszulki ze zdjęciem danej osoby i z życzeniami. Wiele jest pomysłów na taki wyjątkowy prezent. Warto poszukać trochę i zdecydować się na coś wyjątkowego. Coś, co taki solenizant lub solenizantka będą pamiętać na długo.

prezent na urodziny

Autor: Alex G.
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy zastanawiamy się jaki prezent na 40tkę, to warto szukać konkretnych pomysłów dla danej płci. Taki upominek będzie na pewno bardziej trafiony. Wiele kobiet dba o swoją urodę, tym bardziej z wiekiem jest to coś, do czego panie przykładają większą wagę. Dlatego na przykład prezent w postaci wycieczki do spa na weekend może być czymś wprost wymarzonym dla pań. Podczas załatwiania takiego wyjazdu warto zapytać o zabiegi dobre dla osoby w wieku czterdziestu lat. Panowie natomiast na pewno ucieszą się z jakiegoś drogiego alkoholu. Warto znaleźć coś wyjątkowego, czego raczej nie pija się na co dzień. Czterdziestoletnia whiskey to na pewno zbyt duży wydatek, natomiast na pewno znajdziemy coś odpowiedniego naszym przedziale budżetowym. Może warto zrobić przyjęcie niespodziankę w męskim gronie i zabrać solenizanta na wypad na łono natury. Zorganizować ognisko, grilla, zimne trunki na przykład nad jeziorem.

Warto wynająć domek nad jeziorem i zorganizować imprezę do białego rana. Na pewno będzie to coś wyjątkowego, co taka osoba zapamięta na długo. Jakikolwiek prezent byśmy nie kupowali, zróbmy to, zwracając uwagę na to, co dana osoba lubi. Jakie są jej zainteresowania. Jak lubi spędzać wolny czas. Wtedy na pewno trafimy z prezentem w dziesiątkę.

Comments are closed.