Press "Enter" to skip to content

Jak sprawić swojemu małżonkowi fantastyczny prezent?

Chodzi w tym momencie o prezencik na urodziny, Boże Narodzenie bądź powiedzmy rocznicę ślubu. Często żona chciałaby sprawić coś niezwykłego własnemu małżonkowi, lecz co z tego, skoro najzupełniej nie ma pomysłów? Zapewne niektórzy rzec, iż świetna żona zawsze wie w jaki sposób sprawić ogromną przyjemność najbardziej znaczącymi człowiekowi we własnym życiu.

Niby trochę w tym wszystkim prawdy, lecz fakty są takie, że bez żadnego cienia wątpliwości nie jest specjalnie łatwo natrafić na ten prezent, który pod definitywnie wszystkimi względami będzie w stanie roznieść system. Bo wiadomo – przecież należałoby kupić coś co niejako sprawi, że prezent na urodziny bądź imieniny będzie legendarny.

małżeństwo

Autor: Chareze Stamatelaky
Źródło: http://www.flickr.com

Może świetnym pomysłem jest choćby lot balonem? Stosunkowo nietania to przyjemność, ale można powiedzieć, iż jeżeli w szczególności cała okolica jest przyjemna, nie ma zbyt wielu bardziej odjazdowych prezentów, niźli balon. A zresztą nikt nie mówi, że małżonka do tego balonu także nie będzie miała wstępu. Lot balonem jest złym prezentem wyłącznie wtedy, gdy po prostu małżonek cierpi na lęk wysokości. Co prawda takie zmartwienia spokojnie można zażegnać, lecz nie w aż tak mocno inwazyjny sposób. Bardzo często realia są takie, że sprawiamy taki prezent, który wyłącznie w teorii był fajny. Zatem to świetnie pokazuje, iż z tymi wszystkimi upominkami to należy bardzo uważać, bo później są w stanie wyjść większe problemy małżeńskie, chociaż może aż tak źle to nie będzie. No miejmy przynajmniej takową nadzieję…

Kilka dni temu na Youtube jakaś kobieta umieściła w serwisie Youtube jazdę własnego małżonka – tzn. jeździł extra samochodem wyścigowym. I to był prezent na rocznicę małżeństwa – fantastyczna idea! Jeżeli mąż lubi motoryzację, ale nie biernie, a po prostu kocha bycie kierowcą, zapewne będzie pod ogromnym wrażeniem takiej jazdy. Tak naprawdę często tego typu upominki sprawiają, że mężczyzna wreszcie może się mocno wyszaleć. A więc zamiast pędzić polskimi ulicami, narażać swoje zdrowie oraz życie, może lepsza jest szybka jazda po bezpiecznym torze?

Comments are closed.