Press "Enter" to skip to content

Przygotuj własnemu partnerowi świetny prezent!

Można podać dużo wspaniałych pomysłów dla tych kobiet, które pragną po prostu sprawić własnemu mężczyźnie – chłopakowi, narzeczonemu, może małżonkowi, wiele frajdy. Można powiedzieć, że wyłączną barierą jest wyobraźnia. Zapewne pieniądze również nie są bez żadnego znaczenia, ale na całe szczęście, aby sprawić bardzo dużą przyjemność bliskiej osobie nie trzeba, na dzień dzisiejszy, wydawać wielkiej gotówki. W szczególności, iż jeśli w rachubę wchodzi miłość, tak czy siak najbardziej znaczące jest to, aby postarać się ukazać własne uczucie.

Subaru

Autor: Eduardo Parise
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże wypadałoby raz na jakiś czas zrobić taki prezent, który bez najmniejszego cienia wątpliwości będzie niezapomniany – facet będzie miał możliwość pochwalić się własnym kolegom jaką to wspaniałą ma wybrankę serca… To może lot balonem jest w takim razie takim strzałem w dziesiątkę? Trudno uważać, że jest facet, który nie lubi balonów. Być może to brzmi trochę dwuznacznie, lecz ciągle jest tutaj mowa o lotach balonem. Tego typu przyjemność do tanich nie należy, lecz i tak balon jest o wiele atrakcyjniejszy pod względem ceny, aniżeli przykładowo pobyt w Mielnie.

Fantastyczna jest także przejażdżka niecodziennym samochodem. Zapewne nasz mężczyzna na co dzień porusza się zwykłym samochodem, to może szybka jazda Subaru sprawiłaby, że nareszcie miałby możliwość się kapitalnie zabawić? Akurat w przypadku naprawdę szybkiej jazdy Subaru także raczej nie mówimy o bardzo korzystnej cenie, ale prawda jest taka, iż wspaniałe przyjemności muszą trochę kosztować. Bo gdyby balon albo Subaru były tanie, zapewne nie byłyby aż tak kapitalnymi prezentami! Choć to jeszcze oczywiście nie oznacza, że troskliwa niewiasta będzie musiała wydać niemalże całą wypłatę na takowe prezenty. To byłaby przesada.

Trzeba również pomyśleć czy w istocie nasz mężczyzna jest fanem latania balonem czy błyskawicznej jazdy autem. Niby kobietom wydaje się być tak jakby oczywiste, że to idealne pomysły, ale wiadomo – mężczyźni są różni. Może ktoś ma ogromny lęk przed wysokością lub jest całkowitym przeciwnikiem szybkiej jazdy autem, nawet jeżeli to w pełni zgodne z kodeksem drogowym? Czyli sprawmy swojemu facetowi doskonałą niespodziankę, lecz nie zakładajmy w automatyczny sposób, że wszyscy mocno przepadają za szybkimi autami i lotami balonowymi.

Comments are closed.