Press "Enter" to skip to content

Prezenty z adrenaliną

Stosunki z bliskimi ludźmi należy w odpowiedni sposób pielęgnować. Jakakolwiek przyjaźń, nawet ta najpiękniejsza, nie przetrwa na przestrzeni czasu, jeżeli obie strony w takim samy stopniu nie zechcą podkładać do tego płonącego ognia. Należy poświęcać naszym przyjaciołom dużo czasu, interesować się ich sprawami, jak również, od czasu do czasu, rozpieszczać. Bardzo uroczym zwyczajem jest obsypywanie się podarunkami. Mogą to być naprawdę jedynie drobne rzeczy, które jednak wyraźnie sygnalizują nasze prawdziwe uczucie.

Czasami jednakże podarunek musi być okazalszy. Są przecież w ciągu naszego życia takie wydarzenia, które potrzebują właściwej oprawy. Dlatego też i prezenty z okazji ślubu, urodzin, czy zdania ważnego egzaminu muszą być odpowiednie do konkretnej sytuacji. Zrezygnujmy jednak z tradycyjnych zestawów. Bukiet kwiatów oraz pudełko pralinek to niezbyt oryginalny pomysł. Przecież stać nas na więcej!

Subaru Impreza zimą

Autor: Grant.C
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy rozejrzeć się za prezentami z adrenaliną, które robią dzisiaj furorę (www). Jeżeli nasi przyjaciele biorą ślub, pomyślmy o czymś więcej niż tylko porcelana śniadaniowa, czy komplet ręczników. To najważniejszy dzień w ich życiu, dlatego musimy zaakcentować ten moment jakimś nietuzinkowym podarunkiem. Rewelacyjnym pomysłem może stać się romantyczny przelot balonem nad okolicą . tego typu niecodzienna atrakcja sprawdzi się również jako prezent na rocznicę. Jeżeli młoda para to miłośnicy mocnych wrażeń, możemy sprezentować im skok na bungee.

Nim jednak młodzi wypowiedzą to sakramentalne „tak”, wcześniej ma miejsce wieczór kawalerski. Jeśli nasz przyjaciel porzuca stado i dobrowolnie wkłada na swoje dłonie okowy małżeństwa, trzeba zgotować coś naprawdę wyjątkowego. Co raz częściej panowie wolą emocjonujące starcia w paintball od alkoholowej libacji w nocnym klubie. W leśnych chaszczach pokazują swoje prawdziwe nieobliczalne oblicze. Bardzo często na takie imprezy wynajmuje się także quady. Szalona przejażdżka po okolicy, a później całonocne ognisko, pieczenie kiełbasek i rzewne śpiewy to niezwykle męska rozrywka. A narzeczone nie będą mieć powodów do zazdrości.

Comments are closed.